UV spindulių stiklo rankovė

UV spindulių stiklo rankovė

E trumpasis modulis > 20500 MPa Skersmens diapazonas: DN150 – DN2000
E ilgalaikis modulis > 13500 Mpa Storio diapazonas: nuo 3 mm iki 20 mm
Surinkimo sekcijos ilgis: iki 300 bm  

Mažas storis = didelis stiprumas

Lyginant su kitais renovacijos būdais, poliesterio dervoje įmirkytos stiklo demblio įvorės yra labai tvirtos, o jų sienelių storis palyginti nedidelis.

Pavyzdžiui, DN200 skersmens apskritiminis standumas yra 2 kN lygio.

Veltinio įvorės sienelė turi būti bent 6 mm storio, o naudojant UV kietinimo metodą sienelė yra tik 3 mm storio. Visa tai lemia trumpalaikis tamprumo modulis, kuris siekia net 21 000.

Nuo DN150 iki DN2000

Dėka didelių ir mažų kietinimo lempų sugretinimo galime atlikti renovaciją nuo DN150 iki DN2000 skersmens.
Papildomas mūsų įrangos privalumas – kabelio ilgis, todėl viena atnaujinama atkarpa gali būti net 210 m ilgio, neperkeliant lempų.

Fizikiniai ir cheminiai parametrai:

Atsparumas nuosėdoms: TAIP Atsparus skalavimui: TAIP
Atspratumas nuotekų temperatūrai: iki 60 °C Atsparumas cheminėms medžiagoms: TAIP

Ultravioletiniu spinduliavimu kietinto stiklo įvorė

Didelis E modulis

Minimalus skersmens sumažėjimas

Greitas įdiegimas

Visiška TV kontrolė atnaujinimo metu

Įrengimas

Kaip ir kitų metodų atveju, pradiniai renovacijos etapai išlieka tokie patys pirmiausia visa renovuotina atkarpa valoma aukštu slėgiu specialia valymo priemone. Atšokusio betono ir išsikišusių kitų kliūčių vietas reikia pašalinti naudojant frezavimo robotą.

Kitas žingsnis – ištraukti virvę iš gervės, kuria bus traukiama įvorė. Tada ji pripildoma oro, kol pasiekia reikiamą slėgį – tai priklauso nuo įvorės skersmens ir gamintojo rekomendacijų. Pasiekus reikiamus parametrus, į rankovę įstatomos lempos – jos taip pat, žinoma, pritaikomos prie naudojamo įdėklo dydžio.

Ištraukus vamzdžius ir nustačius, kad vidinis įdėklo paviršius nepriekaištingas, pradedame kietinti. Kaip ir slėgis – greitis priklauso nuo įvorės skersmens, storio ir gamintojo.

Galutinis žingsnis – atidaryti šulinių rankoves ir atlikti patikrinimą po renovacijos. Jei ruože yra jungčių, šulinio intarpams atverti naudojame frezavimo robotą.